شرکت به پخش داروی بهشهر در تاریخ ۱۳۸۶/۱۲/۲۷ تحت شماره ۳۲۱۲۷۴ به ثبت رسید. پس از دریافت مجوز از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، فعالیت خود را در زمینه توزیع سراسری دارو، مکمل های دارویی، لوازم بهداشتی ، تجهیزات و ملزومات دارویی داخلی و خارجی در سراسر ایران آغاز نمود.
به پخش دارو از ابتدای فعالیت، با بهره مندی از سرمایه انسانی متعهد و کارامد، دانش و فناوری روز، رعایت استاندارد ها با اتکا به پشتوانه ی قوی و شکوهمندی چون شرکت به پخش، نه تنها تهران بزرگ، بلکه با داشتن ۱۷ مرکز پخش فعال و پویا اکثر داروخانه ها، بیمارستانها و مراکز درمانی- بهداشتی سراسر کشور را پوشش داده است.
به پخش دارو مفتخر است بر اساس آخرین آمار نامه وزارت بهداشت و درمان در جدول رتبه بندی از نظر ریالی رتبه ۱۷ و از نظر فروش تعدادی در رتبه ۱۲ قرار دارد.
به پخش دارو در نظر دارد در مسیر رشد و توسعه خود، نسبت به واردات انواع داروها از منابع اروپایی اقدام نموده و سبد کالایی خود را تکمیل نماید . علاوه بر آن تدوین برنامه استراتژیک رشد و توسعه ی ۵ ساله شرکت با استفاده از تکنیک ها و مدل های پیشرفته برنامه ریزی استراتژیک در دست اقدام می باشد.
این شرکت با به کارگیری حدود ۳۴۰ نفر پرسنل مجرب و کارازموده، بهره گیری از توانمندی ها و تجارب مدیرانی متخصص و استفاده از دانش و فناوری روز از طزیق پخش مویرگی در مسیر تکامل و ترقی گام برداشته و :
۱٫ افزایش رضایت مندی مشتریان (مشتری مداری) از طریق دسترسی سریع و سالم
۲٫ افزایش رضایت مندی سهامداران با بالا بردن اهداف فروش و وصول
۳٫ افزایش سهم شرکت از بازار در توزیع داروی مورد نیاز کشور از طریق واردات
۴٫ افزایش کیفیت انبارش و توزیع دارو(با رعایت استانداردهای FDO)
۵٫ ارتقا نیروی انسانی شرکت با برنامه های آموزشی مدون
را سرلوحه ی خدمات خویش قرار داده تا از این طریق در بهبود و ارتقای صنعت پخش داروی ایران پیشرو بوده و سهم عمده ای ایفا نماید.

چشم انداز:
تبدیل شدن به یکی از ده شرکت برتر (Top Ten) پخش سراسری دارو در کشور

ماموریت:
تامین، فروش و پخش سراسری انواع دارو، مکمل، تجهیزات و ملزومات دارویی و محصولات بهداشتی داخلی و خارجی در داروخانه ها، مراکز درمانی و بیمارستانهای کشور